قاضی وثیقه بسیار زیاد قاضی وثیقه بسیار زیاد تعیین کرده است و مکررا ابقا می کند تعیین کرده است و مکررا ابقا می کند

یک شرکت تعاونی مسکن از اعضای خودش مبالغی دریافت می کند جهت ساخت مبالغی را به پیمانکاری ساختمانی می ریزد شروع به ساخت می کنند و با مبالغ دریافتی مصالح می خرند مزد کارگر می دهند ساختمان نیمه کاره می شود و شاکی خصوصی مدعی زمین می شود و با حکم دادگاه زمین پس می گیرد اعضا تعاونی از مسولین تعاونی شکایت می کنند و کارشناس اعلام می کند که بیشتر پولها به پیمانکاری واریز شده است و اعضا تعاونی از پیمانکاری هم شکایت می کنند و نفرات پیمانکاری به اتهام مشارکت در کلاهبرداری زندان می کنن و تا روشن شدن حقیقت وثیقه معادل کل پول واریزی به هر 5 نفر اعضا اصلی پیمانکاری می زنند یعنی به جای اینکه 5 میلیارد تومان وثیقه برای 5 نفر اعلام شود 25 میلیارد برای هر 5 نفره داده می شود الان 4 ماه است در زندان هستند هر ماه اعتراض به مبلغ وثیقه می زنند و قاضی ترتیب اثر نداده و وثیقه ابقا می کند کیفر خواست هم نمی زند فقط می گوید داریم تحقیقات می کنیم می دانم شما بی گناه هستید پرونده کثیر شاکی است به سادگی نمی توانم ازادتان کنم بزودی منع تعقیب می خورید من به فکرتان هستم راهکار چیست

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
5 پاسخ
2,497 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ ۰۸:۲۱