در پرونده کلاهبرداری با تبانی وکیل محکوم شده ام و با دادن جزایی نقدی و رد مبلغ وجوه انها مشکلی ندارم چگونه می توانم سریعتر آزاد شوم و اعاد

در مناقصه ای در شرکت فولاد برنده شدم که 8 رقیب و همکار در ان شرکت کردند قرارداد 3 ساله می باشد به محض برنده شدن با تبانی ریس صنف پرونده کلاهبرداری برای یکی از پروزهای مشترک برای اینجانب تشکیل داده اند که وکیل گرفتم و وکیل گفت نگران نباش مشکل حل می شود ب مدارک ساختگی و شهادت شهود حکم بدوی کلاهبرداری تایید کرد وکیل اعلام کرد نگران نباش در تجدید نظر رای نقض می شود که این اتفاق نیوفتاد و مرا به زندان بردند در زندان متوجه شدم که وکیل خواهر زاده یکی از شکات است و در تمام مراحل لایحه های که نوشته است گفته های ایشان را تایید کرده است و در دادگاه تجدید نظر اعلام شده که در لایحه متشاکی به جرم خود اعتراف کرده است و تازه متوجه شدم که ایشان بدنبال محکوم کردن من بوده است با توجه به اینکه من باید در مناقصه برنده شده حضور داشته باشم ورای دادگاه به شرح ذیل است :
در این پروژه به تحمل 8 فقره 3سال حبس تعزیری و پرداخت جزای نقدی به مبلغ مالی که سپرده اند (حسب مفاد دادنامه ی مورد اعتراض) و رد مبلغ وجوه مسکور در دادنامه معترض عنه به شکات صادر گردیده است
اینجانب احتیاج به ازادی از زندان دارم و دادن جزای نقدی و رد مبلغ وچوه مسکور هم با وجود اینکه به مبلغ دو برابر ان چک دارند و چکها را کتمان کردند مشکلی ندارم
واعاده دادرسی زمانبر می باشد و تا 45روز دیگر باید سر پروژه باشم و شکات به عمد ازصلح و سازش در تمام مراحل دادرسی خوداری کرده اند چگونه می توانم تا 45 روز دیگر از زندان ازاد شوم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
5 پاسخ
2,297 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۱:۳۳