دستور تخليه

با سلام
من 5 ماه قبل عليه مستاجرم طرح شكايت در دادگاه كرده ام كه بدليل عدم پرداخت پول رهن يا مبلغي كه قرار بود بجاي آن بصورت ماهيانه بپردازد "حكم تخليه" خواسته ام و البته شكايت من شامل مواردي ديگر هم از جمله خسارت به عين مستاجره و ملك زيرين آن و ....بود كه تمام هزينه هاي دادرسي و كارشناسي خسارات قانوني را هم مطالبه كرده ام كه هنوز دادرسي تمام نشده چون وقت كارشناسي را براي 4 تير ماه داده اند.
اما سئوالات من:

1- 31 ارديبهشت مهلت اجاره به پايان مي رسد. آيا من مي توانم از همان شعبه اي كه در آن پرونده دارم "دستور تخليه" را بخواهم يا بايد به شوراي حل اختلاف بروم؟

2- آيا اگر مستاجر چند روز دير تر تخليه كند مي توانم بابت آن چند روز هم مطالبه اجاره و كرايه دير كرد بكنم؟ ( در اجاره نامه اوليه كه 2 سال قبل در دفتر املاك تهيه شد مبلغي را بابت هر روز دير كرد در تخليه نوشته بوديم ام پشت همان اجاره نامه كه توافق سال بعدي را نوشته و امضائ كرديم مشخصا در اين مورد چيزي ننوشتم و آيا مي توانم به همان مبلغ توافق در اجاره نامه سال اول استناد كنم؟

3- آيا مي تواانم هزينه هايي را كه از بابت اين "دستور تخليه " متحمل مي شوم از خود مستاجر بخواهم ( مثل خسارت هاي قانوني و هزينه هاي دادرسي كه در شكايت اوليه ام طلب كردم)؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
2 پاسخ
3,622 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۲/۲۰ ۱۷:۵۵:۴۶