نیاز به پاخ فوری دارم خیلی سردرگمم

سلام من چندا سمال داشتم از خدمتتون راجب مهریه و نفقه و حق سکنا> من از تاریخ 6/3/91 به عقد یه آقایی در اومدم از همون شب اول عقد ما باهام به مشکل خوردیم بیشترین مشکلات ما دخالت خانواده این آقابود> ما از اول خیلی سخت واسه خودش و خونوادش نگرفتیم تو این مدت حدود 6 ماه هر روز ما دعوا کردیمو این آقا به من گفت بیا بریم جدا بشیم ولی خانواده من به من میگفتن این پدر نداره فشار روشه برید تو خونه خودتون مشکلات حل میشه چون این آقا ظاهر فریبنده ای داشت کسی منو باور نمیکرد فکر میکردن من توقعاتم بالاست واسه همین دعوا میکنیم حدود یک ماه پیش دعوای بدی کردیم پسره به من گفت من تورو دوست ندارم مهرت به دلم نیست اینا همه بهانست که من از زندگیم راضی نیستم زنگ زد به بابام گفت الان جداشیم یا یه سال دیگه >بازم خانوادم منو راضی کردن یه فرصت دیگه بهش بدم < دوباره هفته پیش یه دعوای دیگه شد که این دفعه دعوای خانواده ها بود (خانم ها) (دعوا سر این بود که خانوادش اومدن به منو خونوادم فهش دادن که شما دخترتونو به ما انداختین پسر مارو بدبخت کردین کمیته امداد از شما بیشتر جهاز میده چرا میز نهار خوری نگرفتین و از این حرف ها با اینکه خانواده من حدود 20 میلیون جهاز واسم خریدن با بهترین مارکا تازه ما 3 تا کالای چوب و صوتی و یخچال از پسره خواستیم که اونارو هم روی هم 5 میلیون پول نداده خرج عروسیم مشترکه )جهارشنبه (10/8/91 ) جشن عروسیمونه کارتم چاپ کردیم مهمونا رو هم دعوت کردیم آقا اومده میگه عروسی کنسله باید بیشتر فکر کنم و دخترتون به خانوادم توهین کرده باز فرداش اومد انگار با یه وکیلی مشورت کرده بود گفت باید دخترتون طبقه بالای خونه مادرم زندگی کنه چادر یرش کنه جهزشم کامل کنه اگرم نخواست بیاد توافقی بدون مهریه طلاقش بدم حالا من از شما سوال دارم
1-من باکره نیستم توی عقد باهم رابطه داشتیم میتونه این موضوع رو کتمان کنه و بگه اون باعثش نبوده ما وقتی این اتفاق افتاد پیش دکتر زنان هم رفتیم اون گفت هنوز پرده بکارتت سالمه ولی ممکنه تو دخول بعدی خونریزی نداشته باشی گفت اگه میخوای گواهی سلامت بدم به شوهر گفتم ناراحت شد گفت تو داری به من توهین میکنی اگه من همچین آدمی باشم یگم با دکتر دست به یکی کردی گواهی گرفتی< میشه ثابت کرد که تو زمان زندگی با او من بکارتمو از دست دادم از طریق پزشکی قانونی؟
2-من میتونم درخواست مهریه کنم و تا زمان دریافت مهریه با اون زندگی نکنم؟(تعداد مهریه 124 و شغل همسرم کارمند
3- اگه با اون زندگی نکنم نفقه به من میرسه؟
4-اگه نرفتم خونش میتونم یه خونه مستقل و جدا از خانوادم بگیرم و زندگی کنم؟
5- تو عقد نامه ذکر شده حق سکنا با طرفین است اون میتونه منو وادار کنه به زندگی تو خونه مادرش؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,996 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۸/۰۸ ۰۵:۴۲:۴۲