ملک و آپارتمان

با سلام. بنده صاحب یک آپارتمان میباشم که در حال حاضر در آن مستاجر میباشد. و محل سکونت اینجانب نیز در جای دیگری است.از مدتها قبل بر سر پرداختهای زیاد و غیر منطقی با مدیر مجتمع درگیر هستم که باعث مزاحمت و درگیری نیز برای مستاجرم شده است . از طریق مستاجرم باخبر شدم که مدیر مجتمع سندی واقعی از خانه من در اختیار دارد که تهدید کرده خانه را به حراج میگذارد . ضمنا بصورت اس ام اس نیز برای من پیغام زده که خانه ات را حراج میکنم. با توجه به اینکه این خانه وام دارد و بنحوی در گرو بانک است و ضمنا اصل سند هم در دست خودم میباشد, این سوال را دارم که این فرد چگونه توانسته سندی جعلی از من تهیه کند. و آیا با فرض اینکه سند هم معلوم نشود که جعلی است , آیا ایشان بدون حضور من میتواند خانه را بفروشد یا میتواند بخود انتقال بدهد؟ ضمنا ایشان در طی صحبت تلفنی که داشته ام منکر این قضیه شده است. اما من خیلی نگران هستم و میترسم خانه ام را بفروشد. آیا اینکار اصلا ممکن هست؟ در حالیکه سند شش دانگ آپارتمان در دست من است او میتواند با جعل و سند سازی و دادن رشوه به محضر , کار انتقال را انجام داده باشد؟ من باید چکاری انجام دهم؟ مستاجرم نیز میگوید چون من از این فرد میترسم حاضر به دادن شهادت نیستم که سند را در دست او دیده ام.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
2 پاسخ
2,947 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۸/۱۸ ۱۴:۲۴:۵۵