هبه

با سلام من پدرم ازدواج مجدد کرده قبلا دو تا خانه را به نام مادرم کردند ولی الان می گویند من این را به تو هبه کردم و می خواهد از مادرم بگیرد آیا چنین کاری ممکن است؟چطوری میشه ایشان از این زن دوم جدا کرد زندگی ما فقط شده اشک و گریه اخلاق پدرم فوق العاده تغییر کرده حتی به مامانم هم خرجی نمی ده ما هم که بچه هاش هستیم باید این قدر بگیم تا پولی به ما بدهد پدرم می گه باید نماز و روزه بخونید تا بهتون پول بدم آخه ما یه چند سالی تهران زندگی می کردیم به خاطر کار پدرم قرار بود با فروختن خانه های اصفهان و یک مغازه که داشتند پدرم یه خونه تهران بخریم حتی قرار بود ماشین هم بخریم یه چهار میلیون جور نبود که اون هم می شد جور کرد ولی از دی پارسال همه چی ریخت به هم و یک زن هم در تهران دارد مادرم می گفت ما یه بار تعقیبش کردیم دیدیم با همون زنه دارن آب انار می خورن پدرم در تهران توی المپیک کار می کرد و اونجا با این زنه رابطه داشت این زنه هم شوهر نداشت شوهرش مرده بود این زنه که در المپیک بود برای من یه کار تو آژانس هواپیمایی کرده بود که بسیار محیط آنجا برا من افتضاح بود خیلی محیط بدی بود که من دیگه اونجا نرفتم یه بار پدرم گفت به این خانم فلانی زنگ بزن همدیگه را ببینین و بهش بگو چه کاری بلدی تا تو دادگستری اصفهان یا تهران کاری برات بکنه ما هم یه روز رفتیم ولی حالت این زنه خیلی مشکوک بود من هم دیگه محلش نگذاشتم بعد از چند ماه یک روز پدرم با یک جعبه پیتزا که نصفش را خورده بود اومد خونه که دو سه تاش را هم برا ما اورده بودن خلاصه بعد ها قبض موبایل پدرم را دیدم که در دو صفحه شماره های تکراری بود ما هم زنگ زدیم و دیدیم یه زن برداشت از ش پرسیدیم و اونم خودش را زد به نفهمی ولی با این خانم که در تهران است رابطه داره پدرم چون اوایل اذر ماه رفتند تهران دنبال بلیط ولی فرداش که زندیم که ببینیم کی میاند گفتند معلوم نیست ما هم از طریق رد یابی بوسیله موبایل می فهمیدیم خونه این زنه س هی اصرار داشت پدرم بریم اصفهان من دیگه نمی تونم کرایه بدم تا تهران بودن می امدند اصفهان حالا هم که اومدن اصفهان هی می رن تهران در صورتی که می گفتن من دیگه تهران کاری ندارم حالا هم برای خاطر این زنه اومده اصفهان 50 میلیون داشتیم چطوری این همه پول می شه نابود کرد ولی همه اش بهانه دانشگاه ازاد من که سال 84 رفتم و تازه یه چند ترم را با فروختن سکه هام گدروندم می کنند حالا هم که این جوری هر جی پول رهن پیش صاحبخانه مان داشتیم را برداشت و در لابلای چیزها شون دیدیم یه فاکتور طلا به مبلغ 5 میلیون تومان است می ره برا زن دومش اینقدر خرج می کنه ولی برا مامانم نه می گه ندارم بیچاره مامانم می خواد از خونه ای که خودمون داریم در اصفهان و اجازه دادیم می خواد پولش را ماهیانه خودش بگیره ولی پدرم گفته من این خونه را به تو هبه کردم و داره می ره دادگاه تا این خونه را از مامانم بگیره مامانم چند سال پیش تو دانشگاه ازاد و در یک مهد کودک کار می کرد که پدر م کارش را لغو کرد تهران هم مامانم می رفت درس می خوند نگذاشت که شهریور امسال اومدیم اصفهان تو خونه مادر پدرم مامانش به رحمت خدا رفته بعد از مردنش ما خونه اش را باز سازی کردیم که هر وقت میایم اصفهان مزاحم کسی نباشیم این خونه یه اتاق داره و تنگ هم هست ولی ما را الان تو این خونه رها کرده خودش می ره دنبال خوش گذرونی یک روز حال خواهرم خیلی بود مامانم و بابام بردندش دکتر و بعد پدرم گفت من رفتم قم تو این حال و روز خراب خواهرم دیگه اون پدر سابق نیس واقعا زندگی مون از هم پاشیده شده خواهشا جواب من را بدید که ایا می شه چیزی را که کسی هبه کرده دوباره بگیره و به نام زن دومش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر جواب هستم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
3 پاسخ
3,740 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۹/۰۸ ۱۷:۲۳:۲۳