مغازه اجاره ای

سلام
پدرم فوت کرده برادر42 ساله دارم وملکی رابایک نفرشریک هستیم 3دونگ پدرم 3دونگ شریکمون
حدودسه سال قبل شریکمون بدون اجازه مامغازه رابه یک نمایشگاه اتومبیل کرایه دادبه گفته خودش
برادرش اینکارروکرده بودبدون اینکه قولنامه ای نوشته شودبرادرمن چون معتاداست سرش توخودشه وبه من که دختر اخرخانواده هستم وخواهرم یامادرم اجازه کوچکترین دخالتی نمیدهدشریکمون به ما
گفت باییدامضاکنیدباپول پیش 4میلیون واجاره ماهی 800هزارتومان که ازاین مقدارنصف به هرشریک رسیدموجرخودش دستی به نمایشگاه کشیدولی برادرم گفت ماخرجی بکنیدقبول نمکنیم به هرحال
حدودیکسال کرایه دادندوحدود2سال دیگرروکرایه ندادندشریک ما4میلیون پول پیش رابه یک وکیل داد
البته بعدازحدودیکسال وتانمایشگاه خالی شدطول کشیدحالادوباره قراره مغازه روکرایه بدن ولی برادرم میگه شریکمون حقی نداره که پول پیش یاکرایه بگیره چون این آقانمایشگاه رابدون قرارداد
کرایه دادهو2سال هم نمایشگاه کرایه نداده بایدشریکمون متحمل این زیان بشه ازطرفی شریکمون هم قراردادجدیدروامضانمیکنه مگراینکه سهمش روبگیره میگه هروقت نمایشگاه باقی
کرایه روداد باهم تقسیم میکنیم چون دادگاهی شده حالاحق بابرادرمه یاشریکمون ازطرفی ما
توان گرفتن وکیل رونداریم که ازحقمون دفاع کنیم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,687 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۱۰/۲۲ ۱۶:۱۹:۱۳